شرایط و مقررات

نحوه ی ارسال:

در صورت خرید اجناس و پرداخت وجه اجناس فروخته شده در سه حالت زیر تحویل مشتری داده میشود:

  • از طریق پست پیشتاز ارسال میشود و ظرف ۲ یا ۳ روز به دست مشتری میرسد.

  • برای بعضی از شهرها که از ترمینال شهر نقده تعاونی دارند ارسال میشود.

  • متوانند به صورت حضوری محصول را از ما دریافت کنند.

تذکر: هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد

 

نحوه تست و گارانتی محصولات

اجناس غیر گارانتی شده از تاریخ خرید فقط ۵ روز مهلت تست دارند و ما کل اجناس را تست کرده و برای مشتری می فرستیم و اگر مشتری بخواهد پلمپ محصول خود را دریافت کند به شرکت اطلاع دهد و درصورتی که جنس به دست مشتری رسیده باشد و مشتری خودش آن را تست کرده باشد و اشکالاتی در محصول دیده شود آن را را برای ما میفرست و هزینه های ایاب وزهاب بر عهده مشتری میباشد.البته اکثر محصولات ما پلمپ نیستند چون خودمان وارد کننده هستیم باید قبل از خریدن حتما تست شود.البته لازم به ذکر است که اگر مشتری اجناس را پلمپ ازما تحویل بگیرد و اشکالاتی در اجناس باشد و در مقابل جنس مرجوئی مبلغ پرداختی را از شرکت بخواهد, شرکت موظف میباشد تمام مبلغ را به مشتری پرداخت نمایید. البته چون اجازه تست را به شرکت نمیدهد به همین خاطر هزینه ایاب زهاب را از  مشتری کسر می نماید.

اگر اجناس گارانتی داشته باشند به صورت پلمپ تحویل مشتری داده میشود و در صورت هر گونه مشکلی مشتری باید با شرکت گارانتی کننده تماس بگیرد.

 

نحوه پرداخت

به سه صورت زیر امکان پذیر است:

  • به صورت آنلاین  از طریق درگاههای سایت گریین کالا می باشد.(فعلا بانک ملت فعال می باشد)

  • از طریق انتقال کارت به کارت به شماره کارت ۸۰۳۵ ۹۵۱۶ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ به نام ابراهیم آتوت نزد بانک ملت میباشد

  • مشتریان میتوانند ۳۰% قیمت محصول را کارت به کارت کنند و سپس ۲۴ ساعت آینده به شرکت مراجعه کند و محصول را حضوری از شرکت تحویل بگیرند.(در صورتی مشتری بعد از خرید منصرف شود ۵% مبلغ دریافتی کسر خواهد شد)