نحوه ی پرداخت درب منزل

فروشگاه اینترنتی گریین کالا جهت ارتقا کیفی خدمات و اعتماد سازی بیشتر در تلاش است تا بستری را فراهم سازد که دو طرف هم خریدار و ما که فروشنده میباشیم بدون هیچ نگرانی و دلهره ای خرید خود را انجام دهند.

در این راستا تلاش کردیم و توانستیم امکانات خاصی را برای مشتریان عزیز فراهم سازیم.

پرداحت درب منزل یکی از امکانات و روش های فروش فروشگاه اینترنتی گریین کالا میباشد که دوستانی که برای اولین بار است از سایت ما خرید میکنند یا به هر دلیل دیگری که میخواهد از نگرانی خارج شود از این امکانات استفاده کنند و بعضی از محصولات ما که تعیین شده هستند را خریداری کرده و وجه خود را درب منزل به کارمندان پستی پرداخت کند و جنس خود را تحویل بگیرد.

اجناسی که پرداخت در محل میتوانید خریداری کنید به دلیل اینکه پست درصدی از ما بابت گوشی ها از ما میگیرد ۱۰ هزار به هر همه اجناس اضافه میشود در کل قیمت اجناس+۱۰ هزار+ هزینه ی پستی میباشد.

هزینه پستی و سود پستی را ابتدا به شما کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۳۳۸۹۹۵۲۳ بنام ابراهیم آتوت نزد بانک ملی واریز فرمایید و در هنگام پر کردن فرم در قسمت توضیحات شماره پیگیری را یادداشت فرمایید.

اجناس ارسال شده مدت زمان مشخصی ندارند ولی معمولا ۳ روز طول میکشد تا به دست خریداران برسد. درصورتی که مامورین پستی به آدرس مربوطه مراجعه کنند و کسی پاسخگو نباشد تا ۳ روز بسته در اداره پست محل مربوطه خواهد ماند و با خریدار تماس گرفته خواهد شد که خودش شخصا جنس مربوطه را از اداره پست دریافت کند در صورت مراجعه نکردن به اداره پست جنس برگشت خورده و هزینه دریافتی برگشت نخواهد یافت.