فروش اقساطی

فروشگاه اینترنتی گریین کالا برای فروش بهتر فروش اقساطی ۱۰ ماهه را ایجاد کرده است تا مشتریانی که توانایی پرداخت مبلغ یکجا را ندارند در اقساط ۱۰ ماهه پرداخت کنند.

مدارک مورد نیاز

برای چک آزاد

۱-پرینت حساب ۶ ماهه حساب جاری

۲-کپی کارت ملی

۳-کپی شناسنامه

۴-فیش منزل آدرس دار

۵-فرم پرشده شرکت

برای چک کارمندی

۱-پرینت حساب ۱ ماهه حساب جاری حقوقی

۲-آخرین فیش حقوقی

۳-کپی کارت ملی

۴-کپی شناسنامه

۵-فیش منزل آدرس دار

۶-فرم پرشده شرکت

روال کار

ابتدا پرینت ۶ ماهه (چک آزاد) یا پرینت ۱ ماهه با فیش حقوقی(کارمند) را به ایمیل ebrahimatoot@gmail.com   ارسال یا از طریق تماس با ارسال میکنید.یا از طریق واتساپی که در پایین صفحه سایت وجود دارد ارسال کنید تا اعتبار شما بررسی بشود.پرینت حساب توسط کارشناسان ما سنجیده میشود و اعتبار سنجی میشود درصورت تایید با شما تماس گرفته خواهد شد در مدارک با چکها را ارسال میکنید. سپس همان روزی که چکها به دست ما میرسد با قیمت روز ۱/۳ را به حساب ما واریز میکنید.

چکها برای هر ماه داده میشود در صورتی که مشکل چک داشته باشید بر اساس مبلغ میتوانید هر دو ماه ۱ چک بدهید.

توجه:

بهتر است ۱/۳ را همان موقع که با شما تماس گرفته میشود به حساب واریز کنید چون ممکن است بعد از چند روز که مدارک به دست ما میرسد جنس مربوطه تمام شده باشد یا قیمت آن تغییر کند به همین خاطر اگر تغییر کند باید چکهارو تغییر داد که دوباره باید چکها ارسال شود و اصلاح شوند. هزینه ارسال هم بر عهده مشتری میباشد. فرایند ارسال ۱۵ الی ۲۰ روز زمان لازم دارد.

نحوه محاسبه

مبلغ نقدی محصول در صورتی زیر ۱۵۰۰۰۰۰تومان باشد به آن ۴۰۰۰۰ تومان اضافه میشوند و درصورتی که بالای ۱۵۱۰۰۰۰تومان باشند به آن ۵۰۰۰۰ تومان اضافه میشوند و سپس در فرمول محاسبه در سایت قرار داده میشود ولی نحوه ی محاسبه آن بدین شکل هست:

مانده + ((۲٫۷%) * تعداد ماه)

به عنوان مثال

۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان در ۶ قسط میخواهید پرداخت کنید به این شکل هست

پیش پرداخت :۴۰۰.۰۰۰ تومان به حساب واریز میکنید

مانده:۸۰۰.۰۰۰ تومان را به شکل زیر محاسبه میکنید

درصد: ۶ * ۳=۱۶٫۲%

مبلغ مانده در ۶ ماه: ۸۰۰.۰۰۰ + %۱۶٫۲=۹۲۹٫۶۰۰ تومان

ماهانه ۱۵۵٫۰۰۰تومان

۶ چک ۱۵۵٫۰۰۰ تومان نوشته میشود یا درصورتی مدیریت اجازه بدهند ۳ چک ۳۱۰٫۰۰۰ تومانی نوشته شود که معمولا مبالغ تا ۱۲۰۰۰۰ تومان دو ماه ۱ بار پرداخت میشوند.

ارسال پرینت حساب